بازی موبایل لجند 

بازی mobile legends یه بازی به سبک قدیمی بازی dota 2 که حتی در سال 2019 با توجه به قدیمی شدنش هنوز کاربرها و علاقمندان خودش رو داره. در همین بین بازی هایی به سبک dota 2 برای نسخه های گوشی در android و ios عرضه شده که معروفترین اونها mobile legends هست. البته بین کاربر ها بر سر اینکه کدوم بازی در این سبک در گوشی بهتر هست اختلاف هایی وجود داره طبیعتا اما از نظر من به عنوان یک گیمر بازی های اندرویدی aov از همه بهتر هست و علتش گرافیک بهتر و حرکت ضربات زیبا هست اما بخاطر وجود مشکلاتی از جمله سرور ضعیف تر و شناخته نشدن اون توسط همه ی کاربر ها mobile legens همچنان در این سبک یکه تازی میکنه.

این سبک بازی چرا معروف شد؟

باید بدونید این سبک ادغام بازی استراتژی و pvp هست که در اون هم کار گروهی و هم توانایی ها و مهارت های فردی مهمه. هرچقدر شما به درخواست های هم تیمی هاتون گوش کنید چه عقب نشینی چه حمله و چه درخواست برای کمک. همه ی اینها به روند بازی تاثیر میذاره و مجب برد یا باخت شما میشه. پس اگه احساس میکنید هنوز زیاد با قوانین بازی آشنا نیستید حتما به حرف هم تیمی هاتون گوش بدید. در کل این سبک بازی به دلیل خوب ادغام کردن سبک استراتژی و مبارزه تونست به رده بهترین ها برسه.

بازی های دیگه در این سبک چطورن؟

اما بازی های دیگه در این سبک روی گوشی. بازی های زیاد دیگه ای هم در این سبک وجود دارن که گرافیک پایین تری دارن و به کسایی توصیه میشه که موبایل لجند براشون خوب اجرا نمیشه. با این حال کسانی هستند که با موبایل لجند آشنایی ندارن و همین موجب میشه بقیه بازی ها در این سبک هم مخاطبین و بازیکن های خودشونو داشته باشن.

کسب در آمد شرکت های سازنده این سبک بازی ها چگونه تأمین میشه؟

مثل بقیه بازی های گوشی از طریق شاپ و فروش مستقیم سازنده به بازیکن ها انجام میشه که در بازی های مختلف متفاوته مثلا در بازی های سوپرسل عموما فقط از یک فاکتور فروش به اسم جم استفاده میشه که طبیعتا در موبایل لجند و بازی های مشابه اون هم از همین جم یا الماس استفاده میکنن.

اما به هر حال تمام این بازی ها پیشنهاد های ویژه بخاطر مناسبت های مختلف مثل کریسمس و سال نوی چینی و چیز های مشابه تخفیف های جالبی میده. در مورد عید نوروز بنده فقط توی یک بازی مشاهده کردم که تخفیف داشت اونهم clash of kings بود که البته بازی برای پولدار هاست و هرکس پول بیشتری داشته باشه برنده است.

حرفی با مخاطب

در پایان هم میخوام بگم من در کانال یوتیوب خودم موبایل لجند رو بازی میکنم و همچنین از بازی های برتر و یا در حال معروف شدن هم میذارم. خوشحال میشم که شما رو در یوتیوب ببینم.

فقط کافیه در قسمت سرچ یوتیوب sajad apk رو سرچ بکنید و کانال من براتون نمایش داده بشه. مطمعنا از تنوع اون راضی خواهید بود و خوشحال میشم نظراتتون رو در مورد ویدیو ها کامنت کنید.

و حرف آخر اینکه بخشی از این نوشته نظر شخصی خودم بود و امیدوارم خودتون با چشم باز انتخاب خوبی از بازی خودتون داشته باشید و در مقابل بازی مد نظرتون رو پیدا کنید.

Mobile legends | موبایل لجند

Mobile legends | موبایل لجند

بازی ,های ,سبک ,ها ,هم ,رو ,این سبک ,بازی های ,در این ,موبایل لجند ,میشه که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش آنلاین هرچی بخواید تعمیرات موبایل و وسایل الکترونیکی نسیمی از بهشت بلاگ دانیال نوآیین زهیر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. 21938129 Delta Law vak11 Jaime's collection carcadeh
دزدگ